Napinacze pasów transportowych 

Napinacze pasów transportowych

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Napinacze pasów transportowych 
Opis  
Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ag39.jpg

Jak wybrać odpowiedni napinacz pasa transportowego?

W innych sklepach możesz znaleźć pasy z klamrami zamiast napinaczy. Musisz jednak wiedzieć, że klamry są znacznie delikatniejsze, zatem nie nadają się profesjonalnego użytkowania. Kierowcom dbającym o odpowiednie zabezpieczenie ładunków, zalecamy zakupić pas wyposażony w wytrzymały napinacz pasa transportowego, po to, aby kompleksowo ochronić przewożone rzeczy w każdych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje napinacze, dopasowane do szerokości taśmy pasa, a zatem pasują do pasów 20, 25, 30, 35, 50 lub 75 mm. Im szerszy pas wybierzesz, tym bardziej wytrzymały on będzie.

Wybierając odpowiedni napinacz pasa transportowego, trzeba pamiętać o tym, że każdy z nich ma określoną siłę niszczącą, to jest siłę, w której ulega on zniszczeniu, wskazującej na jego wytrzymałość. Każdy napinacz ma też swój atest, któremu poddawana jest każda jego część. Jeśli wiemy, że nasz napinacz będzie działał w warunkach, w których na pewno będzie bardzo obciążony, warto zainwestować w mocniejszy model.

Jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniego napinacza do twoich potrzeb, bardzo chętnie ci pomożemy. Nasza wykwalifikowana obsługa doradzi, który z napinaczy idealnie sprawdzi się w twoim przypadku. Zapraszamy do obejrzenia całej naszej kategorii z napinaczami oraz do kontaktu z nami. Czekamy pod mailem i telefonem!