Kup w przeciągu:

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Lampy ostrzegawcze, pulsujące

Bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego zapewnia nie tylko podstawowe oświetlenie samochodów, ale także dodatkowe lampy, które popularnie nazywane są „kogutami”. Lampa ostrzegawcza pulsująca w kolorze czerwonym lub niebieskim jest zarezerwowana do specjalnych pojazdów uprzywilejowanych, takich jak policja, pogotowie ratunkowe, straż pożarna albo służba więzienna.

Istnieje też druga grupa pojazdów, które nie posiadają dodatkowych uprawnień na drodze, a jednak mogą mieć na pojazdach lampy ostrzegawcze mające poinformować użytkowników drogi o zachowaniu wzmożonej ostrożności. Są to koguty w kolorze żółtym i białym. Lampa ostrzegawcza pulsująca w kolorze żółtym lub białym jest zarezerwowana dla służb drogowych wykonujących prace porządkowe, remont nawierzchni ulicy lub modernizację utrudniającą swobodne poruszanie się po drodze. Biała lampa ostrzegawcza pulsująca może zdobić też pojazdy firmowe, jeśli takie oświetlenie zostanie oznaczone logiem firmy, np. taksówki.

Lampy ostrzegawcze

LAMPA OSTRZEGAWCZA PULSUJĄCA NA 2 BATERIE LAMPA OSTRZEGAWCZA PULSUJĄCA NA 2 BATERIE
Producent: Inny
Cena:

74,05 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,20 zł

TRZPIEŃ DO MOCOWANIA LAMPY OSTRZEGAWCZEJ 58163 TRZPIEŃ DO MOCOWANIA LAMPY OSTRZEGAWCZEJ 58163
Producent: Inny
Cena:

23,51 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,11 zł

 

Lampa ostrzegawcza pulsująca — właściwości

Każda lampa ostrzegawcza pulsująca dostępna w naszym asortymencie jest najwyższej jakości, świeci bardzo jasnym i widocznym również w dzień światłem, jest w pełni odporna na wilgoć, ale także na wstrząsy. Dodatkowo każda lampa ostrzegawcza pulsująca charakteryzuje się mocną konstrukcją składającą się z najwyższej jakości elementów. Najsolidniejsze lampy do pojazdów uprzywilejowanych w naszym sklepie w zależności od modelu różnią się szczegółami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl