Kup w przeciągu:

Usługi CNC

USŁUGI CNC, Wycinanie, Frezowanie, Toczenie - AGNES BIS 

Jesteśmy firmą wykonującą kompleksowo projekty wymagające obróbki cięcia laserowego, gięcia, frezowania CNC, toczenia CNC.

Jako Agnes BIS - produkujemy za pomocą lasera wysokiej jakości: 

Skorzystaj z możliwości nowoczesnych technologii, jakie zapewnia laser marki Trumpf model 3530. Laser do cięcia metali, wyposażony w zautomatyzowany system lift master! Agnes Bis oferuje cięcie laserowe blachy, toczenie i frezowanie CNC, tworzenie gotowych detali z metalu i półfabrykatów metalowych, blach różnej grubości, konstrukcji stalowych. Dysponujemy magazynem z trzydziestoma czterema tonami różnych gatunków metali

 

 

 

Zainteresowany usługami CNC lub masz pytania?

 

Zadzwoń: +48 501735301 

lub odwiedź nas: Lipowa 29, Sulęcin 69-200 

 

Usługi z których możesz skorzystać: 

 

  • Cięcie Laserem: (Laser 2D dokładnie producent TRUMPF model 3530)  Blacha stalowa czarna. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Materiał o maksymalnej grubości 12mm. Stół ładowany i rozładowywany w pełni automatycznie za pomocą LiftMaster. Dodatkowo maszyna wyposażona w 17 półkowy magazyn blach każda z półek może być obciążona do 2T różnego gatunku materiału. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.
  • Gięcie blach: prasa to AMADA PROMECAM model  ITPS 80 25 pozwalający wygiąć zagiąć blachy o grubości to 8mm na długości do 2500mm o nacisku 80 ton. Prasa krawędziowa posiada sterowanie Delem 58 z graficzną symulacją.
  • Frezowanie: CINCINATTI ARROW 750 z 4 osią w postaci podzielnicy również sterowanej komputerowo w system ACRAMATIC 2000.
  • Toczenie CNC: AGNES BIS posiada, aż 6 maszyn z czego 2 z napędzanymi narzędziami jak i wrzecionem przechwytującym. Zakres średnic przy pracy z pręta od Ø3mm do Ø60mm.Maksymalna długość detali ok 400mm. Zakres pracy przy zamocowaniu w uchwycie 3 szczękowym samocentrującym max. Do Ø250mm Żadna z maszyn nie posiada dodatkowej osi Y ale nie jest to żadnym problemem czy ograniczeniem.

 

Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług! +48 501735301

 

 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl