Kup w przeciągu:

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Blokada antywłamaniowa SafeTruck

Kierowcy tirów lub samochodów dostawczych będąc w długiej trasie potrzebują przespać się w bezpiecznym miejscu, zatankować na stacji paliw lub wykonać inną czynność, która zmusza do pozostawienia samochodu, często bez nadzoru. Nie zawsze jest też możliwość postawienia samochodu ciężarowego na strzeżonym parkingu, dlatego też w naszej ofercie dostępne są różne blokady antywłamaniowe uniemożliwiające wtargnięcie niepożądanych osób do wnętrza kabiny i zaatakowanie kierowcy lub do naczepy w celu kradzieży towaru, albo blokady antywłamaniowe uniemożliwiające kradzież paliwa.

Każda blokada antywłamaniowa naszej firmy jest wysokiej jakości zabezpieczeniem, nowatorskim, prostym w zakładaniu, a jednoczenie wysoce skutecznym. Posiadamy kilka rodzajów blokad antywłamaniowych. Są to: zabezpieczenia wnętrza kabiny, blokada do ochrony kontenerów, blokada przed kradzieżą paliwa, a nawet blokada antywłamaniowa przed kradzieżą części takich jak koła.

 

Zabezpieczenia zbiornika paliwa

Do zbiornika paliwowego tira można wlać w przybliżeniu 1500 litrów paliwa. Jednorazowo złodziej może spuścić od kilkudziesięciu do kilkuset litrów oleju. Blokada na zbiornik to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, aby się przed tym uchronić. Wielu właścicieli firm transportowych niepokoi się o przewożony ładunek, ale trzeba pamiętać o tym, że paliwo również może paść łupem. Zabezpieczenie antykradzieżowe wlewu paliwa będzie zniechęcało potencjalnych złodziei do ataku na konkretną ciężarówkę, co zwiększa jej bezpieczeństwo. Ostatecznie oznacza brak strat dla przedsiębiorstwa transportowego.

 

Zabezpieczenia antywłamaniowe do kabiny ciężarówki

Biorąc pod uwagę liczne napięcia i sytuację polityczną na świecie, zawód kierowcy ciężarówki jest uważany za profesję niebezpieczną. Zabezpieczenia antywłamaniowe do kabiny ciężarówki są czymś, co znacząco podwyższa bezpieczeństwo na trasie i pozwala kierowcy na spokojniejszy odpoczynek podczas postojów. Wielu kierowców postrzega kabinę jako drugi dom, spędzają w nim ogromną ilość czasu. Dom jest chroniony poprzez dobre zamki w drzwiach, czy alarm. W ten sam sposób należy myśleć o ciężarówce. Zabezpieczenie kabiny ciężarówki znacząco podnosi komfort i bezpieczeństwo, dlatego tak wiele firm decyduje się na wykorzystanie tego rozwiązania.

 

Zabezpieczenie wlewu paliwa MAN

Kradzieże paliwa z baku pojazdów ciężarowych są czymś nagminnym i obawiają się ich zarówno kierowcy, jak i właściciele firm transportowych. Zabezpieczenie wlewu paliwa MAN jest skuteczną ochroną przed tym, aby złodzieje zainteresowali się pojazdem. Dużo rzadziej ubywa paliwa, jeżeli ciężarówka jest wyposażona w odpowiedni mechanizm zabezpieczający. Zamknięcie zbiornika paliwa MAN znacznie utrudnia dostęp do oleju napędowego, przez co o wiele częściej okradane są ciężarówki pozbawione jakichkolwiek zabezpieczeń.

Zamknięcia zbiorników paliwa MAN z naszej oferty

Jesteśmy producentem wysokiej jakości części i zabezpieczeń, mamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i dbamy o to, by do naszych klientów trafiło zabezpieczenie wlewu paliwa MAN, które będzie trwałe i solidne. Aby to zagwarantować stosujemy stal wysokiej klasy, która spełnia najbardziej rygorystyczne normy, czego świadectwem są uzyskane przez nas certyfikaty.
Każde wyprodukowane zamknięcie zbiornika paliwa MAN z powodzeniem może być stosowane przez długi czas, co przełoży się na większe bezpieczeństwo podczas przewożenia ładunku. Złodzieje korzystają z wielu technik, aby osiągnąć cel, dlatego im więcej środków zapobiegawczych podejmie firma, tym lepiej. Korzystanie z parkingów strzeżonych jest efektywne, ale dopiero jeżeli dodatkowo pojawi się zabezpieczenie wlewu paliwa MAN kierowca może czuć się spokojnie.

 

Zamknięcie zbiornika paliwa DAF

Zamknięcie zbiornika paliwa DAF ma stanowić dodatkowe zabezpieczenie ciężarówki przed włamaniem. Wielu właścicieli firm transportowych martwi się o to, że podczas przewozu, narażony na kradzież jest transportowany załadunek. Jednak nie każdy pamięta o tym, że częstszym problemem stanowi kradzież paliwa z baku. Zabezpieczenie wlewu paliwa DAF może działać zapobiegawczo, a także skutecznie utrudnić złodziejowi dostęp do oleju napędowego.

Zakup zabezpieczeń wlewu paliwa DAF u producenta

Zabezpieczenie zbiornika paliwa DAF już na wstępie zniechęca złodzieja, o czym świadczy fakt, że więcej kradzieży i prób kradzieży dotyczy ciężarówek, których bak nie jest w żaden sposób zabezpieczony. Zabezpieczenie wlewu paliwa DAF to stalowy mechanizm, którego konstrukcja jest wykonana solidnie. Jest ona trwała i wytrzymała. Chcąc zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości, które będą stanowiły doskonałą ochronę, każde zabezpieczenie zbiornika paliwa DAF wyprodukowane przez naszą firmę, to mechanizm wysokiej klasy, zrobiony ze stali posiadającej certyfikaty polskie i europejskie.
Nasze wyroby spełniają wszelkie wymagane normy, do tego są w atrakcyjnej dla kupującego cenie. W trosce o bezpieczeństwo warto zainwestować w zabezpieczenie wlewu paliwa DAF od renomowanego producenta, który dostarczy rozwiązanie stuprocentowo spełniające swoje funkcje. Dlatego też, wszystkich, dla których jakość jest ważna, zapraszamy do współpracy i zakupu zabezpieczeń naszej produkcji.

Zabezpieczenie wlewu paliwa Scania

Każdy, kto chce kupić zabezpieczenie wlewu paliwa Scania dobrej jakości, powinien w pierwszej kolejności przejrzeć ofertę producenta o ugruntowanej pozycji na rynku, który ma duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej i dba o to, by jego produkty spełniały najwyższe standardy. Jesteśmy firmą, której każde zabezpieczenie zbiornika paliwa Scania jest produktem wysokiej klasy. Nasze wyroby posiadają certyfikaty świadczące o tym, że spełniają polskie i europejskie normy. Zakup zabezpieczeń z naszej oferty jest gwarancją większego bezpieczeństwa i ochrony baku paliwa, który tak często staje się celem złodziei.

Zabezpieczenia zbiorników paliwa Scania – dla zapobiegania kradzieży

Każde zabezpieczenie wlewu paliwa Scania jest zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o tej konkretnej marce, dlatego będzie doskonale pasowało do pojazdu. Ciężarówka posiadająca mechanizm zabezpieczający przy zbiorniku, jest znacznie mniej narażona na to, że zostanie z niego spuszczone paliwo. Zabezpieczenie zbiornika paliwa Scania to inwestycja w sprawdzone środki zapobiegawcze. Na montaż tych mechanizmów decyduje się coraz więcej firm transportowych, co pokazuje, że ich obecność znacznie ogranicza kradzież. Warto pamiętać, że złodzieje jednorazowo mogą spuścić nawet do kilkuset litrów paliwa, dlatego nie opłaca się ryzykować. Dużo korzystniej zamontować zabezpieczenie wlewu paliwa Scania.

 

Zabezpieczenie wlewu paliwa Volvo

Coraz więcej właścicieli firm transportowych decyduje się na zabezpieczenie wlewu paliwa Volvo. Zarówno z ich opinii, jak i relacji kierowców jasno wynika, że olej napędowy jest częściej spuszczany z ciężarówek, które nie posiadają żadnej dodatkowej ochrony antywłamaniowej. Zamknięcie zbiornika paliwa Volvo nie wiąże się z wysokimi kosztami, jednocześnie zniechęca złodzieja do tego, by skoncentrował się na tej konkretnej ciężarówce.

Zalety zastosowania zamknięcia zbiornika paliwa Volvo

Baki tirów są częściej okradane niż same załadunki, a zaparkowanie na strzeżonym parkingu, nie stanowi pełni bezpieczeństwa. Jednak połączenie postoju w takim miejscu z odpowiednim zabezpieczeniem baku, jest kombinacją dającą wystarczającą ochronę. Zabezpieczenie wlewu paliwa Volvo jest mechanizmem, którego konstrukcja jest wykonana ze stali.
Ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, nasze blokady antywłamaniowe cechuje solidność i niezawodność, co uzyskujemy przez zastosowanie wysokiej klasy stali i najnowocześniejszych technologii. Zamknięcie zbiornika paliwa Volvo przy użyciu naszych wyrobów jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zabezpieczyć zbiornik przed spuszczeniem paliwa. Potwierdzeniem jakości naszych produktów, są uzyskane przez nas certyfikaty, które świadczą o spełnianiu norm polskich i zagranicznych.

 

Zamknięcie zbiornika paliwa Iveco

Zamknięcie zbiornika paliwa Iveco może skutecznie ochronić pojazd przed spuszczaniem z jego baku paliwa. Złodzieje potrafią ukraść nawet do kilkuset litrów paliwa, co powoduje duże straty i koszty dla firmy transportowej. Z tego względu warto zadbać o to, by nie tylko chronić podczas przewozu załadunek, ale także zbiornik z paliwem. Jak można łatwo zaobserwować na podstawie rosnącej liczby sprzedawanych produktów, zamknięcie zbiornika paliwa Iveco znacząco obniża prawdopodobieństwo kradzieży.

Dobra ochrona w niskiej cenie

Pomimo tego, że zamknięcie zbiornika paliwa Iveco nie gwarantuje stuprocentowo, że złodziej nie dostanie się do paliwa, osoby planujące rabunek już na wstępie rezygnują z ciężarówek posiadających jakiekolwiek zabezpieczenia. Dużą większą częstotliwością kradzieży obserwuje się, jeżeli pojazd nie posiada żadnej ochrony. Zamkniecie zbiornika paliwa Iveco stanowi zatem środek zaradczy. Już na wstępie odstrasza złodzieja, a nawet jeżeli ten niezrażony będzie usiłował ukraść paliwo, łatwiej będzie go złapać na gorącym uczynku.
Zamknięcie zbiornika paliwa Iveco naszej produkcji, to świetne rozwiązanie dla tego, który szuka skutecznej i jednocześnie taniej ochrony ciężarówki przed kradzieżą paliwa. Nasze wyroby zostały wykonane ze stali najwyższej klasy, dlatego cechują się wytrzymałością i odpornością. Zamknięcie zbiornika paliwa Iveco sprawi, że zarówno kierowca, jak i właściciel firmy transportowej, będą czuć się spokojniej, kiedy ciężarówka będzie w trasie.

Zamknięcie zbiornika paliwa Renault

Ponieważ wciąż bardzo wiele firm transportowych boryka się z problemem kradzieży paliwa, wskazany jest montaż odpowiednich zabezpieczeń. Zamknięcie zbiornika paliwa Renault pozwoli na znaczne obniżenie ryzyka kradzieży, co przełoży się na spokojniejszą pracę kierowcy i niższe koszty firmy. Zamknięcie zbiornika paliwa Renault to stalowa konstrukcja, którą montuje się przy wlocie. Jest wykonana solidnie i chociaż nie może zapewnić, że złodziej nie dostanie się do baku i nie spuści oleju, znacznie utrudnia kradzież i zniechęca do próby rabunku.

Zamknięcie zbiornika paliwa coraz popularniejsze

Jednorazowe spuszczenie paliwa z baku naraża firmę na ogromne koszty, dlatego zamiast ryzykować i liczyć na szczęście, lepiej zainwestować w zamknięcie zbiornika paliwa Renault. Tego rodzaju rozwiązania cieszą się rosnącą popularnością, co świadczy o tym, że w istocie zamknięcie zbiornika paliwa Renault stanowi dobrą ochronę. Mechanizmy, jakie znalazły się w naszym asortymencie, zostały przygotowane w taki sposób, aby kupujący miał pewność, że zaopatruje swoje ciężarówki w coś, co będzie w jak największym stopniu funkcjonalne i skuteczne. Zamknięcie zbiornika paliwa Renault naszej produkcji będzie doskonałe dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość za rozsądną cenę. Gwarantujemy, że będą mogły być przez długi czas użytkowane doskonale spełniając swoje funkcje.

ZABEZPIECZENIA SafeTruck

Blokada drzwi DAF XF XG XG+ 086 Blokada drzwi DAF XF XG XG+ 086
Producent: Agnes BIS
Cena:

52,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 42,28 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kłódka do zabezpieczenia Kłódka do zabezpieczenia
Cena:

72,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 58,54 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
BLOKADA ANTYWŁAMANIOWA 8mm- STAL NIERDZEWNA OH 020 BLOKADA ANTYWŁAMANIOWA 8mm- STAL NIERDZEWNA OH 020
Producent: Agnes BIS
Cena:

260,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 211,38 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA ANTYWŁAMANIOWA-KONTENER MORSKI 022 BLOKADA ANTYWŁAMANIOWA-KONTENER MORSKI 022
Producent: Agnes BIS
Cena:

175,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 142,28 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA ANTYWŁAMANIOWA, STALOWA 021 BLOKADA ANTYWŁAMANIOWA, STALOWA 021
Producent: Agnes BIS
Cena:

162,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 131,71 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI DAF 019 BLOKADA DRZWI DAF 019
Producent: Agnes BIS
Cena:

50,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,65 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI IVECO 012 BLOKADA DRZWI IVECO 012
Producent: Agnes BIS
Cena:

44,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,18 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI MAN 011 BLOKADA DRZWI MAN 011
Producent: Agnes BIS
Cena:

43,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,96 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI MERCEDES 015 BLOKADA DRZWI MERCEDES 015
Producent: Agnes BIS
Cena:

43,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,96 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI RVI MAGNUM 018 BLOKADA DRZWI RVI MAGNUM 018
Producent: Agnes BIS
Cena:

49,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,24 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI RVI PREMIUM 013 BLOKADA DRZWI RVI PREMIUM 013
Producent: Agnes BIS
Cena:

44,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,18 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI SCANIA 016 BLOKADA DRZWI SCANIA 016
Producent: Agnes BIS
Cena:

39,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Blokada drzwi Scania 2016 r. 028 Blokada drzwi Scania 2016 r. 028
Producent: Agnes BIS
Cena:

53,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 43,09 zł

szt.
zobacz więcej
BLOKADA DRZWI VOLVO 017 BLOKADA DRZWI VOLVO 017
Producent: Agnes BIS
Cena:

39,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Blokada uchwyt drzwi MB MP4 014 Blokada uchwyt drzwi MB MP4 014
Producent: Agnes BIS
Cena:

49,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,00 zł

szt.
zobacz więcej
Blokada z kłódką atestowaną GRANIT1 069 Blokada z kłódką atestowaną GRANIT1 069
Producent: Agnes BIS
Cena:

319,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 260,00 zł

Blokada, uchwyt drzwi Renault T 027 Blokada, uchwyt drzwi Renault T 027
Producent: Agnes BIS
Cena:

50,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 41,06 zł

szt.
zobacz więcej
Osłona na korek wlewu paliwa 040 Osłona na korek wlewu paliwa 040
Producent: Agnes BIS
Cena:

33,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,83 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl